Hakkımızda

Hakkımızda?

BeyazDC sektöründe her ne kadar yenide olsa geçmişi 2009 yıllarına dayanmaktadır. BeyazDC ismini 2013 yılında alarak bulunduğu sektörde SEDAT TORUK teknik veri bilgilerini geliştirme becerisine sahip ve kullanıcıyı mağdur etmeme prensibini göz önüne alarak hizmet verme anlayışını kabul etmiştir. Hizmet anlayışımız müşteri öncelikli fakat bu anlayışımız firmanın zor durumda kalması sonucunda değişim gösterebilir. Bizleri destekleyen tüm dosylarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Veri Merkezi Politikalarımız ; Genel itibari ile firmamız TÜRKİYE veri merkezleri ile çalışmakta ve bu zor durumlarda değişmektedir. yedek sunucuları için genel itibari ile Almanya Sunucularından yararlanmaktayız.

Bilgi & Tecrübe Paylaşımlarımız; BeyazDC Sahip olduğu koşullarda kullanıcılarına ve 3. şahıslarla bilgi arşivini paylaşmaktadır. Bilgi arşivimiz sadece bizlerin paylaşımlarından ibaret değildir. http://www.beyazdc.com/forum adresinden ulaşabilirsiniz.

Yedekleme & Backup ; BeyazDC yedekleme konusunda müşterilerine bu hizmetini ücretsiz sunmaktadır. Yedekler her hafta sonu yedek sunucusuna aktarılır . haftalık/aylık yedekler vardır günlük yedek kayıtları yer almaz ve yedeklerinden müşteri sorumludur. yedek hizmetinden sadece hosting müşterileri faydalanmaktadır. Reseller , VPS & VDS , Dedicated sunucular kendi sorumluluklarındadır.

İrtibata Geçin

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Hizmet Şartlarımız ve Müşteri Politikalarımız bizi seçmenizde büyük etken olmuştur , Biz Müşterilerimize satış'dan çok Tecrübe , Kalite ve Performans Sağlamayı hedefliyoruz.

Ürün ağımızda bulunan ürünlerden hariç müşterilerimizin bize tavsiyelerinide önemsiyoruz , müşterilerimiz bizi nerde görmek isterse biz ordayız.!

Yaptığımız her işi hakkı ile yerine getirirken müşterilerimizin fikirlerine de değer veriyoruz , isteklerini bize bildiren müşterilerimiz için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Günümüz Teknolojisinde her gün yeni bir tasarım ve modelleme çıktığı için biz bunlara uyum sağlamaya çalışıyoruz , her gün BeyazDC İNT. HİZ. nasıl yenileriz diye düşünüyoruz ve her gün YENİLENİYORUZ.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır barındırma hizmeti alıyorum ve en ufak problemlerimizi çözüme kavuşturuyorlar tavsiye ederim.

- Füsun BACAKCI, Müşteri...

BeyazDC üzerinden 10 adet VDS kiralama hizmeti aldım ve problemsiz kullanım sağlıyorum. Süreklilik arz eden bir iş olduğu için tecrübelerini paylaşan BeyazDC teşekkür ediyorum.

- İsmail AVDAŞ, Müşteri...

Çok uzun yıllardır tanıdığım için içim rahat bir şekilde kendileriyle çalışıyorum.

- Can DELİPOYRAZ, Müşteri...

Bir çok mail hizmetinde beraber çalışmaktayız ve web ile ilgili projelerimde hep kendileriyle görüşmekteyim umarım hizmetleriniz daimi sürer.

- Ali DEMİR, Müşteri...

Müşterilerim için aldığım VDS'lerin hakkını ve tecrübesini veriyor ve hatta bize özel paket bile oluşturduğu için teşekkür ediyorum.

- Ozan KAŞIKÇI, Müşteri...