X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

BeyazDC sektöründe her ne kadar yenide olsa geçmişi 2009 yıllarına dayanmaktadır. BeyazDC ismini 2013 yılında alarak bulunduğu sektörde SEDAT TORUK teknik veri bilgilerini geliştirme becerisine sahip ve kullanıcıyı mağdur etmeme prensibini göz önüne alarak hizmet verme anlayışını kabul etmiştir. Hizmet anlayışımız müşteri öncelikli fakat bu anlayışımız firmanın zor durumda kalması sonucunda değişim gösterebilir. Bizleri destekleyen tüm dosylarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. 


Veri Merkezi Politikalarımız ; Genel itibari ile firmamız TÜRKİYE veri merkezleri ile çalışmakta ve bu zor durumlarda değişmektedir. yedek sunucuları için genel itibari ile Almanya Sunucularından yararlanmaktayız.

Bilgi & Tecrübe Paylaşımlarımız; BeyazDC Sahip olduğu koşullarda kullanıcılarına ve 3. şahıslarla bilgi arşivini paylaşmaktadır. Bilgi arşivimiz sadece bizlerin paylaşımlarından ibaret değildir. http://www.beyazdc.com/forum adresinden ulaşabilirsiniz.


Yedekleme & Backup ; BeyazDC yedekleme konusunda müşterilerine bu hizmetini ücretsiz sunmaktadır. Yedekler her hafta sonu yedek sunucusuna aktarılır . haftalık/aylık yedekler vardır günlük yedek kayıtları yer almaz ve yedeklerinden müşteri sorumludur. yedek hizmetinden sadece hosting müşterileri faydalanmaktadır. Reseller , VPS & VDS , Dedicated sunucular kendi sorumluluklarındadır.

İrtibata Geçin


Top